Par tīmekļvietnes www.mezciems.lv sīkdatnēm

(Sīkdatņu politika)

I. Vispārīgie noteikumi

1. Šīs tīmekļvietnes pārzinis ir Rīgas valstspilsētas pašvaldības Rīgas sociālā aprūpes centra “Mežciems” (turpmāk tekstā - Centrs), kas atrodas Malienas ielā 3a, Rīga. Tīmekļa vietnes adrese ir www.mezciems.lv (turpmāk tekstā - vietne). Centrs apņemas nodrošinās tās apmeklētāju personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot Centra vietni un iepazīstoties ar tās saturu.

2.  Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā Centrs tās izmanto.

II. Informācija par sīkdatnēm

3.  Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

III. Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats

4. Sīkdatnes Centra vietnē ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tās pamatdarbību un pārvaldību, ļaujot lietotājam pārlūkot vietni. 

5. Mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, "nepieciešamās" sīkdatnes). 

IV. Sīkdatņu veidi un to pielietojums

6. Centrs izmant vienu sīkdatņu kategoriju - NEPIECIEŠAMĀS SĪKDATNES, kurām piekrišana nav nepieciešama, jo tās neveic datu uzkrāšanu, bet nodrošina vietnes pamatdarbību. Vietnē netiek lietotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes.

Nepieciešamās sīkdatnes - ir būtiskas un tās jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

Analītiskās sīkdatnes - ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot savas tīmekļa vietnes darbību. Tās mums palīdz saprast, kuras lapas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu vietnē. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā, bet vienlaikus neierobežos jūsu darbības mūsu tīmekļa vietnē. Mārketinga sīkdatnes 

Mērķauditorijas atlases sīkdatnes - tiek izmantotas, lai identificētu jums vēlamo saturu šajā tīmekļa vietnē un sniegtu jums vispiemērotāko informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, uzlabotu mūsu satura pielāgošanu un paplašinātu jūsu darbību mūsu vietnē. Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas mūsu reklāmas kampaņu vajadzībām trešo pušu tīmekļa vietnēs. Ja jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mēs varam saņemt arī informāciju par mūsu uzticamo partneru tīmekļa vietnēm, kurās jūs esat reaģējuši uz mūsu reklāmām. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jums tiks piedāvātas vispārīgas un nepersonalizētas reklāmas.

V. Vietnē lietoto sīkdatņu saraksts

Nepieciešamās sīkdatnes – šīs sīkdatnes nodrošina tīmekļvietnes korektu darbību, nodrošinot tās pamata funkcijas. Tīmekļvietne bez šīm sīkdatnēm nevarēs pareizi funkcionēt.

 Nosaukums Nolūks Glabāšanas termiņš
  AWSALB Tīmekļvietnes uzglabātāja sīkdatnes, kas nepieciešamas, lai nodrošinātu sabalansētu datu plūsmu.   Pirmās puses pastāvīgais sīkfails, kas tiek glabāts 7 dienas
  PHPSESSID   ŠĪ sīkdatne garantē lietotāja sesijas drošību apmeklējuma laikā. Pirmās personas sesijas sīkdatne, kas tiek izdzēsta, kad aizver pārlūkprogrammu Sesija

VI. Informācija par personas doto piekrišanu sīkdatņu izveidei


7. Apmeklējot šo vietni, lietotājam vietnes sākuma lapā ir sniegta informācija pat lietotajām sīkdatnēm.

8. Attiecībā uz "nepieciešamajām" sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu www.mezciems.lv tīmekļa vietnes satura attēlošanu, lai jūs varētu pierakstīties tīmekļa vietnē un saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi.

VII. Sīkdatņu noraidīšana


9. Netiek veiikta, jo vietnē ir tikai nepieciešamās sīkdatnes.

VIII. Piekrišanas atsaukšana

10. Netiek veiikta, jo vietnē ir tikai nepieciešamās sīkdatnes.

IX. Politikas izmaiņas


11. Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar Centra privātuma politiku, kas atrodama Centra tīmekļa vietnes sadaļas “Aktuāli” apakšsadaļā "Datu aizsardzība" (https://mezciems.mozello.lv/aktuali/datu-aizsardziba/vai sazināties ar Centra datu aizsardzības speciālistu [email protected]

12. Centram ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas www.mezciems.lv 


S